Jste zde: Úvodní strana > ... > Fondy EU v ČR > Programové období 2014-2020 > Programy > Program INTERREG EUROPE > Novinky > Informační seminář k programu INTERREG ...

Informační seminář k programu INTERREG EUROPE

16.04.2015: Začátkem května proběhne v Praze informační seminář k programu INTERREG EUROPE, na který všechny, kteří uvažují o účasti v tomto programu, srdečně zveme
Ministerstvo po místní rozvoj jako národní koordinátor programu INTERREG EUROPE v České republice chystá informační seminář pro žadatele o podmínkách 1. výzvy programu.

Seminář se uskuteční 6. května 2015 od 10:00 hod v Praze.
Místo konání semináře: Praha 1, Opletalova 29 (Autoklub České republiky) 
Zájemce o seminář prosíme, aby se registrovali v kalendáři akcí nejpozději do 30. 4. 2015.

Semináře se budou účastnit také zásupci Společného sekretariátu programu INTERREG EUROPE z francouzského Lille, kteří v rámci semináře umožní zájemcům individuální konzultace projektových záměrů. Zájemci o individuální konzultace musí zaslat vyplněnou tzv. Project Idea Feedback Form (v příloze) na tento e-mail: info@interregeurope.eu.

Počet individuálních konzultací je omezen a pouze ti, kteří zašlou vyplněnou Project Idea Feedback Form a registrují se ke konzultaci na odkazu: http://www.interreg4c.eu/interregeurope/nationalevents     budou moci konzultovat svůj projektový záměr se zástupci Společného sekretariátu z Lille (konzultace probíhají v anglickém jazyce). Na konzultace je možno se registrovat do 28. 4. 2015.

Předběžný program semináře v příloze.

Balíček pro žadatele zde    , případně na našich stránkách pod Informace pro žadatele - 1. výzva.
 

Dokumenty k semináři 6. 5. 2015