Jste zde: Úvodní strana > ... > Fondy EU v ČR > Programové období 2014-2020 > Programy > Program INTERREG EUROPE > Novinky > Nové interaktivní "The INTERREG IVC story"

Nové interaktivní "The INTERREG IVC story"

22.05.2015: S blížícím se koncem tohoto programu vznikl nový interaktivní pomocník.
Více jak 7 let v práce v programu INTRREG IVC je za námi a proto je dobré si nyní představit jakýsi souhrn toho, co se podařilo a jakých výsledků bylo dosaženo v letech 2007-2014.
Celkem bylo podpořeno 204 projektů, ve kterých se účastnilo 2295 partnerů z celé Evropy a bylo zlepšeno 590 politik.

Nyní se tedy můžete seznámit s dosaženými úspěchy pěkným on-line výstupem "The INTERREG IVC story"    , který jednoduchým způsobem představuje dosažené výsledky širší veřejnosti i zúčastněným stranám.      


Tento "příběh" je rozdělen do sedmi kapitol, vysvětluje jednotlivé cíle a ukazuje dosažené výsledky. Každá kapitola se zaměřuje na jedno konkrétní téma a představuje jeden ukázkový projekt. Vše je velice hezky graficky i obsahově zpracováno, zapracovány byly např. interaktivní mapy a odkazy k hlubšímu pochopení projektu a jeho přínosu. 

V "zelené" kapitole 5 jsou zapracovány statistiky za jednotlivé země, kde se dá na mapě vyhledat počet projektů, projektových partnerů a zlepšených politik za jednotlivé země.

 

Štítky:

2007-2013;