Jste zde: Úvodní strana > ... > Fondy EU v ČR > Národní orgán pro koordinaci > Archiv > 2009 > Konference „Evropské fondy – od nápadu k ...

Konference „Evropské fondy – od nápadu k realitě“

17.04.2009: Termín: 23. dubna 2009
Čas: 14:00 - 17:15
Místo konání: Business Centrum, Pavilon „E“, 1. patro, u 4. brány brněnského výstaviště
Pozvánka na konferenci "Evropské fondy - od nápadu k realitě"
Brno, veletrh URBIS INVEST, 23. dubna 2009 14,00 - 17,15 hod.

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR zve všechny zájemce o problematiku realizace projektů financovaných z operačních programů na konferenci "Evropské fondy - od nápadu k realitě", která se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna 2009 od 14,00 hod. v rámci veletrhu URBIS INVEST na brněnském výstavišti, Business Centrum, Pavilon E, 1. patro, u 4. brány brněnského výstaviště. Akce je volně přístupná veřejnosti a může být zdrojem zajímavých informaci pro média. Zároveň bude na brněnském výstavišti k vidění výstava fotografií úspěšných projektů současného i minulého programového období. Výstava se bude nacházet poblíž informačního stánku k evropským fondům v pavilonu B expozice č. 070.
Program konference obsahuje vystoupení zástupců Regionálních operačních programů, Integrovaného operačního programu, Ministerstva Dopravy ČR, Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a samozřejmě Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Konference si klade za cíl informovat o schválených projektech, inspirovat zájemce o dotace ze strukturálních fondů a Fondu soudržnosti a pomoci jim vyvarovat se častých chyb. Těšíme se na Vaši účast.