Jste zde: Úvodní strana > ... > Fondy EU v ČR > Národní orgán pro koordinaci > Archiv > 2009 > Nový leták informuje o úspěšnosti ČR v ...

Nový leták informuje o úspěšnosti ČR v čerpání z fondů EU

14.10.2009: Praha, 14. října 2009: Ministerstvo pro místní rozvoj – Národní orgán pro koordinaci dnes vydává nový informační leták s názvem Evropské fondy – aktuální stav, který je určen široké veřejnosti. Na čtyřech stranách se čtenáři mohou seznámit s nejnovějšími informacemi o úspěšnosti České republiky ve využití finančních prostředků z fondů EU. Leták bude zájemcům k dispozici například ve vestibulech ministerstev ČR, nebo regionálních pobočkách Eurocenter.
Leták, který dnes vyšel, shrnuje údaje o čerpání z fondů za měsíc srpen. Stručné informační texty doplňují přehledné grafy. Součástí jsou i základní informace o strukturálních fondech a Fondu soudržnosti. Poslední strana je věnována vybranému úspěšnému projektu, který se podařilo realizovat za pomoci fondů EU. V tomto čísle je představena rekonstrukce Muzea v Habartově na Sokolovsku.

Distribučními místy letáku jsou kromě již zmíněných ministerstev a Eurocenter také Úřad vlády ČR, České centrum, regionální kancelář CzechInvestu pro Prahu a Středočeský kraj a vybrané pobočky české pošty.

Leták bude vycházet vždy jednou měsíčně.Kontakt:

Národní orgán pro koordinaci (NOK)
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské nám. 6, 110 15, Praha 1
tel.: +420 224 861 111
e-mail: nok@mmr.cz
web: www.strukuralni-fondy.cz    

EUROFON 800 200 200 (bezplatná informační linka)