Jste zde: Úvodní strana > ... > Fondy EU v ČR > Národní orgán pro koordinaci > Archiv > 2011 > Zahájení veřejné diskuse k budoucnosti ...

Zahájení veřejné diskuse k budoucnosti kohezní politiky EU

14.11.2011: Dne 14. listopadu 2011 proběhl na půdě Ministerstva pro místní rozvoj tiskový briefing pořádaný k zahájení široké veřejné diskuse týkající se příprav budoucího programového období po roce 2013.
Přítomným novinářům byla představena nová e-mailová schránka priprava2014@mmr.cz, prostřednictvím níž může široká i odborná veřejnost zasílat své náměty k přípravám programového období 2014–2020.

„Budoucí rozvoj České republiky se týká každého z nás, a proto jsme se rozhodli dát možnost vyjádřit se k přípravám i široké veřejnosti“, vysvětlil důvod vzniku praktického komunikačního nástroje 1. náměstek ministra Daniel Braun.

V rámci briefingu byly také předány ceny nejlepším fotografům letní soutěže „Vyfoť projekt“, jejímž cílem bylo zvýšit povědomí veřejnosti o existenci projektů podpořených z fondů Evropské unie.
 
„Přes deset tisíc přihlášených fotoalb s více než dvaceti tisíci fotografiemi nás přesvědčilo o tom, že se náš záměr vydařil a že nejen soutěžící se mohli přesvědčit o tom, co se za evropské peníze podařilo v České republice zlepšit“, řekl k výsledku soutěže 1. náměstek ministra Daniel Braun.

Složka multimedií