Pražský magistrát zve rodiče s dětmi na sobotní zábavné odpoledne na náměstí Republiky

20.05.2014: Odbor evropských fondů Magistrátu hl. m. Prahy pořádá již tuto sobotu, tj. 24. května 2014, zábavné odpoledne pro děti na náměstí Republiky. Akce je součástí komunikační kampaně, která běží od začátku května a bude pokračovat i v průběhu června.
Dětské zábavné odpoledne začíná ve 13.00 hodin. Pro děti bude připravena balónková a výtvarná díla a spousta soutěží a her. V rámci doprovodného programu vystoupí zpěvačka Monika Absolonová, iluzionista Richard Nedvěd, nejlepší český imitátor Elvise Presleyho a klaun Ferda se svojí show. Součástí akce bude také výstava fotografií úspěšně realizovaných projektů, které přispívají značnou měrou ke komfortnějšímu životu v Praze.
 
Dětský den s EU fondy pro Prahu na náměstí Republiky je prvním ze tří, které jsme pro rodiče s dětmi pro letošní rok připravili. Druhý v pořadí se uskuteční o týden později na Ladronce a poslední, v pražské zoo, je naplánován na 21. června. Tento druh promo aktivit pořádáme z důvodu, abychom občanům Prahy ukázali, že evropské dotace pomáhají nejen vytvářet v hlavním městě skutečně krásná místa, která mohou Pražané využít pro trávení volných chvil se svými nejbližšími, ale také výrazným způsobem usnadňují život v hlavním městě a jsou zdrojem modernizací a inovací,“ uvádí ředitelka magistrátního odboru evropských fondů Patricia Tiso Ferulíková.
 
Akce je vhodná pro děti od 2 do 13 let. Předpokládaný konec je v 17:00 hodin.

Pozvánka