Skiareál Lipno podpořený z ROP Jihozápad se stal investicí roku 2008

18.05.2009: Projekt Skiareál Lipno - regionální zimní centrum, který byl významně podpořen z ROP Jihozápad, získal prestižní ocenění v soutěži Top Invest – nejlepší investice roku 2008. Zástupci firmy Lipno servis převzali ocenění     na slavnostním vyhlášení soutěže v rámci Stavebních veletrhů v Brně.
„Pořadatelé soutěže Top Invest nás před dvěma měsíci oslovili s nabídkou nominace některého projektu podpořeného z ROP Jihozápad. Po dohodě s příjemcem byl do soutěže přihlášen projekt Skiareál Lipno - regionální zimní centrum. Vítězství Lipna v této soutěži je potvrzením správnosti naší cesty schvalovat pouze kvalitní a prospěšné projekty,“ dodává ředitel Úřadu Regionální rady Jihozápad Jiří Trnka. Další informace naleznete v tiskové zprávě Úřadu Regionální rady Jihozápad    .

Projekt společnosti Lipno servis je letos již druhým oceněným projektem podpořeným z ROP Jihozápad. V únoru letošního roku získala na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World druhou cenu netradiční výstavní expozice Plzeňského kraje, jejíž realizace byla z osmdesáti procent podpořena z ROP Jihozápad.

Ředitel společnosti Lipno Servis Luboš Krejza převzal ocenění Nejlepší investice roku 2008 z rukou předsedy Poslanecké sněmovny ČR Miloslava Vlčka a prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR Václava Matyáše.


Zdroj informací: http://www.rr-jihozapad.cz