Poradí, jak naplnit vize

18.05.2009: Na integrované plány rozvoje měst a zejména jejich financování z pohledu řídicích orgánů operačních programů bude zaměřena konference “IPRM – Jak naplnit vize“ (IPRM = Integrované plány rozvoje měst).
Pořádá ji Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad ve spolupráci s ministerstvem pro místní rozvoj od 20. do 21. května tohoto roku v labskoústeckém hotelu Vladimir. Své příspěvky přednesou předseda Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad Jiří Šulc, dále Lumíra Kafková, ředitelka Odboru řízení operačních programů MMR ČR, Milan Půčka, náměstek ministra pro místní rozvoj nebo Josef Postránecký, ředitel Odboru rozvoje a strategie regionální politiky MMR. O své zahraniční zkušenosti se podělí také Martina Gapp (Institut für Strukturpolitik und Wirtschaftsförderung gemeinnützige Gesellschaft mbH), která pohovoří o rozvoji měst s evropskou podporou v Sasku a Sasku – Anhaltsku.
Účast na konferenci je bezplatná, přihlásit se na ni můžete prostřednictvím internetových stránek www.iprm.cz    , kde naleznete bližší informace o programu i přednášejících.

Zdroj informací: http://www.rada-severovychod.cz