Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Již tuto sobotu Den s evropskými fondy ...

Již tuto sobotu Den s evropskými fondy na Letné!

23.09.2015: Všechny informace o fondech EU na jednom místě, k tomu vystoupení kapel Mandrage, nebo Maxim Turbulenc a spousta her, soutěží a atrakcí pro malé i velké. Takový bude Den s evropskými fondy, který se uskuteční již tuto sobotu 26. září od 12 hodin na Letenské pláni v Praze. Pořadatelem celodenního festivalu je Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s dalšími resorty.
Pražská Letenská pláň bude v sobotu 26. září hostit Den s evropskými fondy. Pro účastníky festivalu je připraven nabitý program. Na hlavním pódiu se postupně představí známé kapely Maxim Turbulenc, Kittchen, zpěvačka Sabina Křováková a jako hlavní hvězdy večera Lukáš Chromek a kapela Mandrage. Celou akci moderuje oblíbený moderátor Evropy 2 Petr „Nasty“ Cerha. Pro děti i dospělé budou přichystány hry a soutěže, kde mohou vyhrát zajímavé ceny.
 
Ráda bych tímto všechny pozvala na festival Den s evropskými fondy, který pomáhá přiblížit evropské fondy – a hlavně jejich využití a přínosy - široké veřejnosti. Akce zároveň nabídne pestrý doprovodný program a řadu hudebních vystoupení, proto věřím, že zde každý najde aktivitu, která ho bude bavit,“ pozvala veřejnost k účasti na festivalu Olga Letáčková, náměstkyně pro řízení sekce NOK.
 
Zábavnou část doplní informační stánky všech evropských fondů a operačních programů.  Účelem festivalu je připomenout začátek programového období 2014–2020 a představit veřejnosti novinky v oblasti čerpání fondů EU. Festival  začne ve 12:00 a potrvá až do 22:00 hodin. Program festivalu naleznete     zde [PDF, 2.93MB]. Vstup na akci je zdarma.Kontakt pro média:
Ing. Vilém Frček, DiS.
Oddělení komunikace
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1
tel: +420 224 861 445
mobil: +420 724 639 428
e-mail:vilem.frcek@mmr.cz
www.mmr.cz

 

Štítky:

nok