Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Kulatý stůl na téma "Možnosti využití ...

Kulatý stůl na téma "Možnosti využití nástrojů finančního inženýrství v ČR"

12.09.2012: Ministerstvo pro místní rozvoj - Národní orgán pro koordinaci pořádá kulatý stůl na téma "Možnosti využití nástrojů finančního inženýrství v ČR", který se koná dne 17. září v hotelu Ambassador v Praze.

Vzhledem k rostoucímu významu nástrojů finančního inženýrství MMR–NOK považuje za nutné zvyšovat povědomí o nové formě financování. Záměrem připravované akce je proto rozvinout společnou debatu o nových formách podpory a možnostech jejich využití v příštím programovém období s ohledem na zkušenosti získané v rámci programového období 2007-2013.

Na programu kulatého stolu bude prezentace výstupů tří nedávno realizovaných studií MMR–NOK zaměřených postupně na nástroje Jessica, Jeremie a Jasmine a informace o přípravě nového programového období. Na připravované akci zazní také příspěvky řídících orgánů, které připravují či již zahájily implementaci nástrojů finančního inženýrství v tomto programovém období. Postoj k nové formě financování a vize využití nástrojů finančního inženýrství představí zástupci ze Svazu měst a obcí ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Jako podklad pro konání kulatého stolu je přiložen základní popis jednotlivých nástrojů finančního inženýrství Jessica, Jeremie a Jasmine.

Své případné dotazy a náměty k této problematice zasílejte, prosím, na adresu priprava2014@mmr.cz.

Připojené soubory

Výstupy z kulatého stolu