Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Ministryně Šlechtová navštíví ...

Ministryně Šlechtová navštíví europoslance ve Štrasburku

09.03.2015: Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se zítra (10.3) setká s českými europoslanci na půdě Evropského parlamentu ve Štrasburku. Doprovázet jí bude náměstkyně Olga Letáčková.
Mám velký zájem o pravidelné setkávání na této úrovni. Je důležité sdílet informace, priority a náměty. To vše postavené na trvalé spolupráci založené na stabilní důvěře a profesionalitě. Ministerstvo pro místní rozvoj je připraveno pravidelně informovat a zajišťovat europoslancům veškeré podklady, které se týkají agend vztahujících se ke kompetencím Ministerstva pro místní rozvoj,“ uvedla Karla Šlechtová před odjezdem do Štrasburku.

Krátké setkání bude probíhat v budově Evropského parlamentu. Hlavním tématem budou evropské fondy a proces jejich čerpání. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová chce europoslancům představit analýzu čerpání a krizové plány v letošním roce, aktuální stav připravenosti operačních programů pro období 2014-2020 a postoj k revizi Víceletého finančního rámce pro toto období, jehož schválení je pro Českou republiku prioritou.

Ministryně Karla Šlechtová usiluje tímto setkáním o navázání trvalejší spolupráce s českými europoslanci. Sdílení informací a námětů dokáže zajistit na evropské úrovni jednotný postoj České republiky.  


Kontakt pro média:
Ing. Veronika Vároši
Odbor komunikace
tel.: + 420 224 861  508, 734 360 704
e-mail: media@mmr.cz
 

Štítky:

nok

Kategorie:

NOK, 2014–2020