Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Novinky o evropských dotacích přehledně

Novinky o evropských dotacích přehledně

26.01.2016: Hledáte informace o evropských dotacích? Publikace ministerstva pro místní rozvoj vám poradí. Aktuální informace pro žadatele v novém programovém období 2014-2020 naleznete v Abecedě fondů EU. Přehled dotačních příležitostí pro obce a města přináší další novinka - Evropské fondy pro obce.
Abeceda fondů EU 2014–2020
Publikace poskytuje základní vhled do evropských fondů pro období 2014–2020. Seznamuje čtenáře s novinkami, vysvětluje, jak funguje systém čerpání dotací a popisuje, jak získat dotaci krok za krokem. Přehled programů v druhé části publikace představuje zaměření jednotlivých programů.
 
Evropské fondy pro obce: Příležitosti v období 2014–2020
Přehled dotačních příležitostí z evropských fondů pro obce a města je obsahem další aktuální novinky ministerstva pro místní rozvoj. Publikace je rozčleněna podle témat a příkladů typových aktivit, na které lze žádat o dotaci z evropských fondů. Čtenář tak rovnou může nalézt konkrétní oblast, kterou chcete ve své obci rozvíjet. Rychle a přehledně se dozvíte, jaký program a prioritní osa jsou určeny právě pro váš projekt!
 
Tyto i další publikace naleznete volně ke stažení na www.dotaceEU.cz/publikace. Ministerstvo navíc vydává čtyřikrát ročně bulletin Oko NOKu, zaměřený na novinky v oblasti evropských fondů.


 

Štítky:

nok

Kategorie:

NOK

Publikace ke stažení