Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Přehledná brožura informuje o novém ...

Přehledná brožura informuje o novém programovém období

18.03.2015: Plánujete projekt, který by bylo možné podpořit z evropských fondů? Máte otázky ohledně novinek a změn v novém programovém období 2014-2020? Pak právě pro vás je určena nová brožura, kterou vydalo Ministerstvo pro místní rozvoj – Národní orgán pro koordinaci. Publikace přehledně informuje o připravovaných programech a změnách, které v období 2014–2020 nastanou.
„Na brožuru jsme zaznamenali velmi dobré ohlasy od účastníků našich konferencí jak loni na podzim, tak nyní na seminářích k  IROP. Proto jsme ji aktualizovali a nabízíme zdarma všem zájemcům o prvotní orientaci v problematice evropských dotací,“ sdělila Olga Letáčková, náměstkyně ministryně pro místní rozvoj.
 
Brožuru s názvem     Evropské fondy 2014–2020: Jednoduše pro lidi [PDF, 3.48MB] vydalo ministerstvo již v druhé aktualizované verzi. Poskytuje základní vhled do problematiky evropských fondů nastávajícího programového období 2014–2020. Publikace přehledně informuje o Dohodě o partnerství, metodických pokynech i novém monitorovacím systému MS2014+. Stěžejní část tvoří informace o desíti operačních programech.
 
K novému monitorovacímu systému ministerstvo připravilo i jednoduchý     leták s přehlednou infografikou [PDF, 525.05KB]. Stručně a jasně jsou v něm formulovány základní a nejdůležitější fakta a kontakty. Pro budoucí žadatele připravilo Ministerstvo pro místní rozvoj návodné video-tutoriály     pro práci s aplikací pro podávání projektových žádostí.

Štítky:

nok

Kategorie:

NOK

Připojené soubory