Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Road show s programem EVROPA JE VÁM NA ...

Road show s programem EVROPA JE VÁM NA DOSAH projede od poloviny října Českou republiku

12.10.2012: Již druhým rokem zamíří putovní informační veletrh s názvem EVROPA JE VÁM NA DOSAH v druhé polovině října do čtyř měst České republiky, kde bude informovat o studijních příležitostech na evropských univerzitách, o možnostech zaměstnání v zemích EU, o podmínkách podnikání či o právech spotřebitelů napříč EU. Akci pořádá Zastoupení Evropské komise v České republice ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Odborem informování o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR u příležitosti 20. výročí jednotného evropského trhu.
Svou cestu zahájí road show v úterý 16. října v Praze a během následujícího týdne postupně navštíví Liberec, Olomouc a Ústí nad Labem. Prostřednictvím zástupců evropských informačních a poradenských sítí poskytne veřejnosti důležité informace, užitečné rady a atraktivní hudební a zábavný program.

 

Čtyřdenní road show odstartuje v centru Prahy na náměstí Republiky v úterý 16. října 2012. V rámci akce bude na prostoru před obchodním centrem Palladium instalován stan, v němž budou moci občané získat podrobné informace o životě v Evropské unii. Akce bude otevřena pro veřejnost vždy od 11 do 18 hodin. Další akce proběhnou 17. října v Liberci na náměstí Dr. E. Beneše, 18. října v Olomouci na Horním náměstí a 23. října v Ústí nad Labem na Mírovém náměstí.

    

Soubory ke stažení