Jste zde: Úvodní strana > Informace a dokumenty > Novinky > Úspěšně realizované projekty přehledně

Úspěšně realizované projekty přehledně

26.01.2016: Zajímá vás, co vše se podařilo zlepšit díky evropským fondům? Na Ministerstvu pro místní rozvoj jsme vybrali zajímavé projekty a vydali přehlednou publikaci s fotografiemi i z vašeho kraje. Pravidelně aktualizujeme i Mapu projektů, webový portál s přehledem realizovaných projektů.
Významné projekty podpořené z fondů EU v České republice ve fotografiích
Publikace vám představí úspěšně realizované projekty, které byly financovány z fondů EU napříč celou Českou republikou. Z každého regionu jsme pro vás vybrali čtyři projekty, které pomohly zlepšit životní úroveň v dané oblasti. V programovém období 2007–2013 bylo v České republice realizováno přes 73 000 projektů v různých oblastech, Česká republika využila v minulém období více než 90 % přidělených prostředků evropských fondů
Projekty přehledně na mapě

Účelem interaktivní Mapy projektů     je umožnit vám získat snadno a rychle aktuální přehled o projektech, které byly na území České republiky realizovány za pomoci prostředků z fondů Evropské unie. Máte tak možnost získat základní informace o projektech realizovaných např. v blízkosti svého bydliště, pracoviště nebo na kterémkoli místě České republiky.


Fotoknihu a mnohé další publikace naleznete volně ke stažení na www.dotaceEU.cz/publikace. Ministerstvo navíc vydává čtyřikrát ročně bulletin Oko NOKu, zaměřený na novinky v oblasti evropských fondů.

Štítky:

nok

Kategorie:

NOK

Publikace ke stažení