Jste zde: Úvodní strana > Informace o čerpání > Bulletin Oko NOKu

Bulletin Oko NOKu

V jarním čísle Oka NOKu je tématem tohoto vydání jsou Integrované plány rozvoje území (IPRÚ), které navazují na téma Integrovanýchnástrojů z podzimního čísla loňského roku. Najdete tam nejčastěji kladené dotazy na téma IPRÚ, stejně jako odkaz pro více informací pro zájemce o tuto problematiku. Prostor byl také věnován (operačním) programům. V tomto čísle je to OP Zaměstnanost, OP Životní prostředí, OP Výzkum, vývoj a vzdělávání nebo OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Další programy budou uvedení v letním čísle.

Aktuální číslo (jaro 2016)

13.05.2016: Před pětadvaceti lety 15. února 1991 došlo k podepsání spolupráce mezi třemi zeměmi – Českou a Slovenskou Federativní republikou, Polskou republikou a Maďarskou republikou. Aktuální situace v dnešní Evropě si žádá ...

13.05.2016: V prostorách pražského Fora Karlín se ve středu 27. dubna uskutečnil veletrh neziskových organizací NGO Market. Ministerstvo práce a sociálních věcí bylo opět partnerem celé akce.

13.05.2016: Příjem žádostí o kotlíkové dotace odstartovaly už všechny krajské úřady. Vyměňte starý kotel za nový nebo tepelné čerpadlo a pomozte tak zlepšit znečištění ovzduší.

V případě zájmu o odběr elektronické verze bulletinu přímo do Vaší e-mailové schránky zadejte Váš e-mail:


Můžete nás také kontaktovat na emailu: okonoku@mmr.cz