Články

 
Zobrazuji články 1 až 10 z celkem 49

31. října 2016: Rozhovor s Mgr. Kateřinou Neveselou, ředitelkou Odboru řízení a koordinace fondů EU na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, o využívání finančních nástrojů v programovém období 2014–2020.

31. října 2016: Prostřednictvím řízení rizik usiluje MMR-NOK o zavedení systematického přístupu k rozpoznání potenciálních rizik, zmírnění jejich negativních dopadů a naplňování stanovených cílů v oblasti evropských fondů.

31. října 2016: Krajská síť Eurocenter, informačních míst o Evropské unii, se nově rozrůstá o specialisty zaměřené na evropské fondy, a to již v 6 krajských městech – Praze, Brně, Karlových Varech, Jihlavě, Plzni a Českých ...

5. srpna 2016: Rozhovor s JUDr. Olgou Letáčkovou, náměstkyní sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, o činnosti mezinárodní skupiny pro zjednodušování procesů implementace ...

5. srpna 2016: České předsednictví oficiálně ukončilo červnové setkání ministrů zodpovědných za kohezní politiku zemí V4 v Ostravě. Završilo tak roční sérii akcí, které realizovalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

5. srpna 2016: Koncepce tzv. „Jednotného metodického prostředí“ napomáhá k naplňování cílů Dohody o partnerství a řízení fondů EU. Co se pod tímto pojmem skrývá a jak tento systém funguje?

13. května 2016: Před pětadvaceti lety 15. února 1991 došlo k podepsání spolupráce mezi třemi zeměmi – Českou a Slovenskou Federativní republikou, Polskou republikou a Maďarskou republikou. Aktuální situace v dnešní Evropě si žádá ...

13. května 2016: V prostorách pražského Fora Karlín se ve středu 27. dubna uskutečnil veletrh neziskových organizací NGO Market. Ministerstvo práce a sociálních věcí bylo opět partnerem celé akce.

13. května 2016: Příjem žádostí o kotlíkové dotace odstartovaly už všechny krajské úřady. Vyměňte starý kotel za nový nebo tepelné čerpadlo a pomozte tak zlepšit znečištění ovzduší.

13. května 2016: letošním roce plánuje OP VVV vyhlásit řadu výzev např. formou šablon pro mateřské a základní školy, se zaměřením na společné / inkluzivní vzdělávání nebo také na podporu spolupráce výzkumných organizací s podniky a ...

Zobrazuji články 1 až 10 z celkem 49

Odebírat aktualizace stránky

Odběr nenastaven