Články

 
Zobrazuji články 1 až 10 z celkem 53

9. března 2017: Ministryně pro místní rozvoj, Karla Šlechtová, odpovídá na otázky z oblasti evropských fondů. Jaký je aktuální stav čerpání evropských dotací? Dozvíte se v našem rozhovoru.

9. března 2017: Od počátku programového období bylo vyhlášeno již více než 430 výzev v hodnotě přesahující 467 mld. Kč (příspěvek EU).

9. března 2017: Již druhý ročník mezinárodní konference zorganizovalo Ministerstvo pro místní rozvoj v Praze. Cílem setkání bylo zvýšit povědomí o problematice evaluací v ČR a posílit výměnu zkušeností mezi evaluátory a odborníky ...

9. března 2017: Ceny efektivity reklamních kampaní „EFFIE“ vstoupily vloni do jubilejního 20. ročníku. V nové kategorii Kampaně veřejné správy získala první místo kampaň MMR s názvem „Jak strukturální fondy EU mění svět okolo nás?“

31. října 2016: Rozhovor s Mgr. Kateřinou Neveselou, ředitelkou Odboru řízení a koordinace fondů EU na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, o využívání finančních nástrojů v programovém období 2014–2020.

31. října 2016: Prostřednictvím řízení rizik usiluje MMR-NOK o zavedení systematického přístupu k rozpoznání potenciálních rizik, zmírnění jejich negativních dopadů a naplňování stanovených cílů v oblasti evropských fondů.

31. října 2016: Krajská síť Eurocenter, informačních míst o Evropské unii, se nově rozrůstá o specialisty zaměřené na evropské fondy, a to již v 6 krajských městech – Praze, Brně, Karlových Varech, Jihlavě, Plzni a Českých ...

5. srpna 2016: Rozhovor s JUDr. Olgou Letáčkovou, náměstkyní sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, o činnosti mezinárodní skupiny pro zjednodušování procesů implementace ...

5. srpna 2016: České předsednictví oficiálně ukončilo červnové setkání ministrů zodpovědných za kohezní politiku zemí V4 v Ostravě. Završilo tak roční sérii akcí, které realizovalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

5. srpna 2016: Koncepce tzv. „Jednotného metodického prostředí“ napomáhá k naplňování cílů Dohody o partnerství a řízení fondů EU. Co se pod tímto pojmem skrývá a jak tento systém funguje?

Zobrazuji články 1 až 10 z celkem 53

Odebírat aktualizace stránky

Odběr nenastaven