Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Přírodní koupací biotop Bohuslavice u Kyjova

Přírodní koupací biotop Bohuslavice u Kyjova

  • Kyjov

Přírodní koupací biotop Bohuslavice u Kyjova

Projekt řeší vybudování přírodního koupacího biotopu pro odpočinek a rekreaci na k.ú. Bohuslavice u Kyjova. Jedná se o areál stávajícího nefunkčního koupaliště, které bude upraveno na koupací biotop, čili koupaliště s přírodním systémem filtrace vody bez chemikálií. Stávající objekt kasy bude odstraněn a na tomto místě bude postavena dřevěná pergola, která bude krýt prostor před novou pokladnou. V areálu bude prostor pro stolní tenis, závěsné kuželky a dětské hřiště.
Nově vybudovaný areál bude využíván pro rekreaci a sport. Území sousedí se zvláště chráněným územím Bohuslavické stráně a se zahradami rodinných domů. Okolí stávajícího areálu vybízí ke kvalitní relaxaci a odpočinku.
V současné době je snahou města Kyjova vytvořit z Bohuslavic vhodné místo pro venkovské bydlení v zajímavém prostředí pro současné i nové obyvatele a místo vhodné k oddychu a rekreaci pro ostatní občany a návštěvníky.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Přírodní koupací biotop Bohuslavice u Kyjova

Region: Jihomoravský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 11 ROP NUTS II Jihovýchod
Žadatel: Město KYJOV
Registrační číslo: CZ.1.11/3.2.00/02.00769
Zahájení projektu: 01.04.2009
Ukončení projektu: 31.12.2009

Výše dotace EU: 4 434 212 Kč
Veřejné zdroje ČR: 2 459 310 Kč
Celková dotace: 6 893 522 Kč
Celková částka: 6 893 522 Kč