Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Hébéme se spolem - centrum volnočasových ...

Hébéme se spolem - centrum volnočasových aktivit

  • Dřevohostice

Hébéme se spolem - centrum volnočasových aktivit

Obsahem projektu je nová výstavba víceúčelového hřiště s umělým povrchem, s atletickou rovinkou a skokem dalekým včetně vybavení na basketbal, malou kopanou, tenis, volejbal, osazení mobiliáře, zábran proti úniku míčů. Cílem projektu je podpora rozvoje volnočasových aktivit v městyse Dřevohostice. Centrum bude sloužit k aktivnímu a kvalitnímu využití volného času dětí, mládeže i dospělých, bude sloužit všem bez rozdílu, podpoří sociální integraci obyvatel a eliminaci sociálně-patologických jevůve společnosti.
Žadatelem a realizátorem je Městys Dřevohostice.
Cílovou skupinou jsou zejména všichni obyvatelé městyse Dřevohostice, kteří se zajímají o venkovní sportovní aktivity, a dále žáci dojíždějící do ZŠ Dřevohostice.
Projekt sestává z přípravy dokumentace k podání žádosti o dotaci, realizace výběrových řízení, realizace stavby, zajištění publicity, vyúčtování a provozu centra. Projekt je z hlediska financování rozdělen na 2 etapy.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Hébéme se spolem - centrum volnočasových aktivit

Region: Olomoucký kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 12 ROP NUTS II Střední Morava
Žadatel: Městys Dřevohostice
Registrační číslo: CZ.1.12/2.3.00/18.01019
Zahájení projektu: 1. 6. 2011
Ukončení projektu: 8. 9. 2011

Výše dotace EU: 1 888 686 Kč
Veřejné zdroje ČR: 611 045 Kč
Celková dotace: 2 499 731 Kč
Celková částka: 2 499 731 Kč

Odkazy