Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Veřejný sportovně společenský areál ...

Veřejný sportovně společenský areál Otrokovice - Baťov

  • Otrokovice

Veřejný sportovně společenský areál Otrokovice - Baťov

Pohybová aktivita a sport plní v životě každého z nás naprosto nezastupitelnou úlohu. Význam těchto slov roste především s faktem neustálého snižování fyzické činnosti člověka jako jednoho z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících zdraví a délku života.
Předkládaný projekt "Veřejný sportovně společenský areál Otrokovice - Baťov" má sloužit potřebám široké veřejnosti, dále pak školám v nejbližším okolí, zájmovým organizacím a sportovním klubům z Otrokovic a okolí.
Jedná se o provoz dvou fotbalových hřišť (1x travnatý povrch se zavlažováním, 1x umělý povrch (trávník čtvrté generace) s osvětlením) a jednoho víceúčelového hřiště s umělým povrchem (futsal, míčové hry, aj.) a osvětlením.
Dále v rámci projektu bude postaven polyfunkční objekt s tribunou ve které se bude nacházet nutné sociálně provozní zázemí, dále pak tělocvična a rehabilitace, klubovny, školící a vzdělávací prostory, hospodářské a provozní zázemí (garáže techniky, sklady dílny), administrativní prostory pro provoz areálu.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Veřejný sportovně společenský areál Otrokovice - Baťov

Region: Zlínský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 12 ROP NUTS II Střední Morava
Žadatel: Město Otrokovice
Registrační číslo: CZ.1.12/2.2.00/06.00465
Zahájení projektu: 06.04.2011
Ukončení projektu: 31.01.2012

Výše dotace EU: 49 542 000 Kč
Veřejné zdroje ČR: 12 131 097 Kč
Celková dotace: 61 673 097 Kč
Celková částka: 61 673 097 Kč

Odkazy