Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Městský informační systém a doplnění ...

Městský informační systém a doplnění mobiliáře města Luhačovice

  • Luhačovice

Městský informační systém a doplnění mobiliáře města Luhačovice

Luhačovicko je dlouhodobě jedním z nejnavštěvovanějších regionů Zlínského kraje. V posledních letech dochází ke stagnaci návštěvnosti. Toto vychází z dopadů světové hospodářské krize, ale také několika slabých stránek regionu. Jednou ze slabých stránek je absence jednotného navigačního a orientačního značení, kvalita mobiliáře města (koše, lavičky, informační tabule).
Projekt řeší vybudování nového jednotného značení turistických a místních cílů pro motoristy i pěší. Buduje novou vycházkovou trasu, tři přístřešky pro návštěvníky a řadu informačních tabulí a map. Realizace projektu přinese zlepšení orientace návštěvníků a tím ušetří jejich čas a zvýší spokojenost. Díky novým informačním panelům, infoboxu a vitrínám budou návštěvníci informováni o dění ve městě a láních. Dojde zvýšení atraktivity území o 35 %, spokojenosti návštěvníků a růstu návštěvnosti lokality o 2 %.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Městský informační systém a doplnění mobiliáře města Luhačovice

Region: Zlínský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 12 ROP NUTS II Střední Morava
Žadatel: Město Luhačovice
Registrační číslo: CZ.1.12/3.1.00/21.01305
Zahájení projektu: 06.03.2012
Ukončení projektu: 15.09.2012

Výše dotace EU: 4 401 485 Kč
Veřejné zdroje ČR: 776 732 Kč
Celková dotace: 5 178 217 Kč
Celková částka: 5 178 217 Kč

Galerie