Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Zvýšení kapacity a ubytovacího standardu ...

Zvýšení kapacity a ubytovacího standardu rekreačního střediska REVIKA Vizovice

  • Vizovice

Zvýšení kapacity a ubytovacího standardu rekreačního střediska REVIKA Vizovice

Cílem předkládaného projektu je v rámci rekreačního areálu REVIKA Vizovice vybudovat zcela nové ubytovací a stravovací kapacity hotelové typu tříhvězdičkové standardu včetně relaxačního centra a doplnit tak nadstandardní sportovní infrastrukturu v podobě venkovního bazénu, tenisového kurtu s umělým povrchem, minigolfu a dvou asfaltových hřišť pro nohejbal, volejbal apod., které jsou v současné době v rekreačním areálu k dispozici. Následně prostřednictvím kompletní a v regionu Vizovic zcela ojedinělé nabídky oslovit cílové skupiny z řad náročnější klientely v podobě rodin s dětmi, zájmových turistů a firemní klientely apod.
Projektem budou využity dosud nevyužívané prostory, které se nacházejí ve velmi špatném technickém stavu (souvislost s původními provozovateli). Na jejich základě vznikne dvoupodlažní budova, kdy v prvním podlaží vznikne zázemí pro relaxační centrum, restauraci s kapacitou 42 míst a ve druhém podlaží vznikne celkem 9 pokojů tříhvězdičkového hotelového typu.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Zvýšení kapacity a ubytovacího standardu rekreačního střediska REVIKA Vizovice

Region: Zlínský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 12 ROP NUTS II Střední Morava
Žadatel: REVIKA s.r.o.
Registrační číslo: CZ.1.12/3.3.00/03.00169
Zahájení projektu: 20.10.2008
Ukončení projektu: 30.04.2010

Výše dotace EU: 4 468 450 Kč
Veřejné zdroje ČR: 788 550 Kč
Soukromé zdroje: 3 506 100 Kč
Celková dotace: 5 257 000 Kč
Celková částka: 8 763 100 Kč

Odkazy