Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Rekonstrukce objektu MŠ na Rosenbaumově ...

Rekonstrukce objektu MŠ na Rosenbaumově nám. v Kladně

  • Kladno

Rekonstrukce objektu MŠ na Rosenbaumově nám. v Kladně

Předmětem projektu je kompletní rekonstrukce nevyužívaného areálu na Rosenbaumově nám. v Kladně - Dubí, a jeho přestavba na moderní mateřskou školku pro 48 dětí.
Projekt reaguje na současnou situaci v této části města, kde došlo k výpovědi nájemní smlouvy na objekt jedné ze stávajících MŠ, a další MŠ se rovněž nachází v nevyhovujících pronajatých prostorách. Jedním ze záměrů projketu je proto zajistit provoz MŠ primárně v objektech vlastněných městem.
Nově zbudovaná MŠ Rosenbaumovo nám. bude poskytovat služby péče o děti předškolního věku pro oblast Kladno - Dubí a Kladno - Vrapice, a současně bude alternativou pro ostatní občany města, kteří pro nedostatek místa nemohou své dítě umístit do MŠ v blízkosti svého bydliště.
Nově zbudovaná MŠbude sestávat ze 3 tříd pro děti, bude mít vlastní stravovací provoz a prádelnu. Venkovní prostory areálu budou upraveny na školní zahradu a hřiště. Interiér bude vybaven zařízením a vybavením s ohledem na platné bezpečnostní a hygienické normy.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Rekonstrukce objektu MŠ na Rosenbaumově nám. v Kladně

Region: Středočeský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 15 ROP NUTS II Střední Čechy
Žadatel: Statutární město Kladno
Registrační číslo: CZ.1.15/3.1.00/91.00951
Zahájení projektu: 01.11.2010
Ukončení projektu: 31.03.2011

Výše dotace EU: 16 915 894 Kč
Veřejné zdroje ČR: 2 985 156 Kč
Celková dotace: 19 901 050 Kč
Celková částka: 19 901 050 Kč