Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Revitalizace Sítenského údolí - II. etapa

Revitalizace Sítenského údolí - II. etapa

  • Kladno

Revitalizace Sítenského údolí - II. etapa

Předmětem předkládaného projektu je II. etapa revitalizace Sítenského údolí v centru města Kladna. Stávající stav daného prostoru lze charakterizovat jako prostor neudržované zeleně, který je velice zřídka navštěvována především z důvodu vysoké kriminality a vandalismu v dané lokalitě. Realizací projektu dojde k revitalizaci daného prostoru a vzniku relaxačního místa pro místní obyvatele. Hlavní cílovou skupinou projektu budou obyvatelé města Kladna (především rodiny s dětmi, senioři a majitelépsů) toužící po relaxaci a odpočinku v prostoru veřejného parku. V rámci revitalizace prostoru dojde k obnově a výsadbě nové zeleně včetně vzniku meditační a japonské zahrady, revitalizaci a výstavbě nových komunikací, instalaci nutného mobiliáře a výstavbě psí loučky.
Hlavním cílem projektu je vytvořit z nevyužívaného prostoru v centru města atraktivní místo sloužící k odpočinku obyvatel Kladna. Snahou projektu je nalákat obyvatele města do revitalizovaných prostor a celkově lokalitu "oživit".

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Revitalizace Sítenského údolí - II. etapa

Region: Středočeský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 15 ROP NUTS II Střední Čechy
Žadatel: Statutární město Kladno
Registrační číslo: CZ.1.15/3.1.00/91.00943
Zahájení projektu: 04.10.2010
Ukončení projektu: 30.04.2011

Výše dotace EU: 6 278 617 Kč
Veřejné zdroje ČR: 1 107 990 Kč
Celková dotace: 7 386 607 Kč
Celková částka: 7 386 607 Kč