Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Rekonstrukce stravovacího provozu

Rekonstrukce stravovacího provozu

  • Most

Rekonstrukce stravovacího provozu

Předmětem projektu je zkvalitnění a modernizace krajského zdravotnického zařízení včetně obměny stávajících technologií, s cílem zvýšit kvalitu poskytování služeb v nemocnici Most, o.z., realizací projektu bude vyřešen havarijní stav části zdravotnického zařízení v Mostě.

Prostory stravovacího provozu dlouhodobě přestávaly ve své funkčnosti a bezpečnosti splňovat platné normy. Neuspokojivé bylo i technické zařízení i strojové vybavení. Proto byla před několika lety započata rozsáhlá rekonstrukce, která byla rozdělena do pěti etap.

V první etapě byla zrekonstruována umývárna nádobí v zaměstnanecké jídelně a byla nezbytnou přípravou na II. a III. etapu rekonstrukce. Obě tyto etapy probíhaly současně a zahrnovaly rekonstrukci varny a mycí linky pro pacienty. Závěrečná IV. a V. etapa řešila rekonstrukci skladů, přípraven, instalaci vzduchotechniky v prostoru zaměstnanecké jídelny a jejího mycího úseku, rekonstrukce výtahu a také vybavení novým technologickým zařízením. Obě tyto etapy byly realizovány v rámci úspěšně schváleného projektu „Rekonstrukce stravovacího provozu“, který podala Krajská zdravotní v rámci 5. výzvy ROP Severozápad pro oblast podpory 1.3 Infrastruktura v oblasti rozvoje lidských zdrojů.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Rekonstrukce stravovacího provozu

Region: Ústecký kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 9 ROP NUTS II Severozápad
Žadatel: Krajská zdravotní, a.s.
Registrační číslo: CZ.1.09/1.3.00/18.00470
Zahájení projektu: 24.05.2010
Ukončení projektu: 15.06.2011

Výše dotace EU: 27 832 352 Kč
Veřejné zdroje ČR: 4 911 590 Kč
Celková dotace: 32 743 942 Kč
Celková částka: 32 743 942 Kč

Odkazy