Jste zde: Úvodní strana > ... > Informace o čerpání > Mapa projektů > Projekty > Multifunkční centrum Březová - 1. etapa

Multifunkční centrum Březová - 1. etapa

  • Březová

Multifunkční centrum Březová - 1. etapa

Obsahem projektu je vytvoření kvalitní infrastruktury pro společenský, kulturní, spolkový a sportovní život obyvatel města Březová a nejbližšího okolí, a to prostřednictvím rekonstrukce a přeměny stávající budovy kulturního domu na Multifunkční centrum Březová.
Smyslem přestavby současného objektu KD na multifunkční centrum je využití stavby pro nové aktivity a to po celý rok. Projekt je zaměřen na vytvoření jednotného komplexu s variabilním uspořádáním jednotlivých aktivit občanského a zájmového života ve městě.
Součástí projektu je nákup vybavení pro zajištění multifunkčnosti centra, jedná se o vybavení pro kulturní či společenské aktivity a aktivity sportovní.

V rámci projektu proběhla rekonstrukce kulturního domu na Multifunkční centrum Březová. Byla zrekonstruována restaurace, velký sál, společné prostory a přístupové komunikace. V suterénu objektu došlo k vybudování 2 bowlingových drah, prostoru pro ricochet, simulační plátno apod. - tyto prostory byly nazvány jako Bowling centrum Březová.

Ostatní projekty z osy

Uložit PDF Tisknout

Zpět

O projektu

Multifunkční centrum Březová - 1. etapa

Region: Karlovarský kraj
Evropský fond: Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program: 9 ROP NUTS II Severozápad
Žadatel: Město Březová
Registrační číslo: CZ.1.09/2.2.00/03.00055
Zahájení projektu: 01.01.2009
Ukončení projektu: 15.12.2009

Výše dotace EU: 37 253 355 Kč
Veřejné zdroje ČR: 6 574 120 Kč
Celková dotace: 43 827 475 Kč
Celková částka: 43 827 475 Kč

Odkazy