Jste zde: Úvodní strana > Jak získat dotaci > Výzvy a akce > Podpora kulturních a vzdělávacích ...

Podpora kulturních a vzdělávacích projektů 2014-2020

Eurocentrum Hradec Králové Vás srdečně zve na bezplatný seminář s názvem Podpora kulturních a vzdělávacích projektů 2014-2020, který se uskuteční ve středu 29. listopadu od 09:30 ve Víceúčelovém sále Centra celoživotního vzdělávání (Knihovna města Hradce Králové).
Typ akce: seminář
Termín konání: 29. 11. 2017, 9:30 - 13:30
Adresa místa konání: Víceúčelový sál Centra celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, 500 02 Hradec Králové (Knihovna města Hradce Králové)
Na semináři budou představeny programy Evropa pro občany, Kreativní Evropa, Erasmus+, Mezinárodní visegrádský fond a OP přeshraniční spolupráce Interreg V-A Česká republika - Polsko. Seminář účastníky seznámí s tím, jaké možnosti financování nabízejí jednotlivé programy, jaké jsou podmínky pro úspěšného žadatele a případné novinky v těchto programech.
Akce je určena pro všechny zájemce z řad zástupců škol všech stupňů české vzdělávací soustavy, institucí vzdělávání dospělých, neziskových organizací, knihoven, kulturních organizací, občanských společností, domovů dětí a mládeže, úřadu práce, institucí zabývajících se poradenstvím, měst, obcí a kraje.Svoji účast, prosíme, potvrďte do 23. listopadu přes formulář ZDE    .
Pozvánka ke stažení ZDE    .
Předběžný program ke stažení ZDE    .


 


Přidat událost do kalendáře (Outlook, Google, Android, …)    

Místo konání