Jste zde: Úvodní strana > Jak získat dotaci > Výzvy a akce > Seminář DOTACE EU a AUDITY

Seminář DOTACE EU a AUDITY

Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s Auditním orgánem Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a AUDITY" věnovaný nejčastějším pochybením u projektů z evropských fondů a jak jim předejít.
Typ akce: seminář
Termín konání: 15. 11. 2017, 9:30 - 13:30
Adresa místa konání: Jihočeský kraj / České Budějovice / Krajský úřad Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2
Seminář poskytne informace o nejčastějších nedostatcích a oblastech zjištění při auditních kontrolách u projektů spolufinancovaných z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) se všeobecným zaměřením na všechny operační programy. 

Účastníci se dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Ministerstva financí a zároveň budou mít příležitost konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu. 

Semináře jsou určeny pro všechny příjemce a potenciální žadatele v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, pracovníkům ve veřejné správě nebo soukromé sféře, zástupcům neziskových organizací a všem dalším zájemcům zabývající se realizací projektů podporovaných z fondů EU.


SEMINÁŘ JE BEZPLATNÝ. 
Nicméně je nutná registrace předem! Na seminář se prosím registrujte do 9. listopadu 2017  na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz. Kapacita je omezena.


Přidat událost do kalendáře (Outlook, Google, Android, …)    

Místo konání

Připojené soubory