Jste zde: Úvodní strana > Jak získat dotaci > Výzvy a akce > Seminář DOTACE EU a AUDITY - Praha

Seminář DOTACE EU a AUDITY - Praha

Eurocentrum Praha ve spolupráci s Auditním orgánem Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a AUDITY" věnovaný nejčastějším pochybením u projektů z evropských fondů a jak jim předejít.
Typ akce: seminář
Termín konání: 05.12.2017, 9:30 - 13:30
Adresa místa konání: Václavské náměstí č. 833/31, 110 00 Praha 1 (v průchodu)
Seminář poskytne informace o nejčastějších nedostatcích a oblastech zjištění při auditních kontrolách u projektů spolufinancovaných z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) se všeobecným zaměřením na všechny operační programy. 

Účastníci se dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Ministerstva financí a zároveň budou mít příležitost konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu. 

Semináře jsou určeny pro všechny příjemce a potenciální žadatele v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, pracovníkům ve veřejné správě nebo soukromé sféře, zástupcům neziskových organizací a všem dalším zájemcům zabývající se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 28. listopadu 2017 na e-mailu: lukas.hertus@mmr.cz.  Kapacita je omezena.


Přidat událost do kalendáře (Outlook, Google, Android, …)    

Místo konání

Připojené soubory