Jste zde: Úvodní strana > Technický sekretariát programu ...

Technický sekretariát programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 ČR - Bavorsko hledá nového zaměstnance

07.08.2009: Vláda Horní Franky v Bayreuthu hledá v současné době zaměstnance/zaměstnankyni na plný úvazek pro Technický sekretariát programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2007-2013
Náplň práce zahrnuje následující činnosti:

  • kontrola projektů, dotačních smluv a žádostí o platbu na základě specifických kritérií programu,
  • shromažďování a registrace projektových dat v monitorovacím systému a prověřování specifických kritérií programu
  • provádění hodnocení dle specifických požadavků v rámci monitorovacího systému
  • podíl na přípravě a organizaci Monitorovacích výborů včetně vedení protokolu
  • podíl na přípravě a organizaci česko-bavorské pracovní skupiny
  • podíl na vypracování zpráv pro Evropskou komisi
  • Informační a publicitní opatření
  • překladatelské práce pro subjekty, které se podílejí na programu Cíl 3 Česká republika – Bavorsko
  • další administrativní a překladatelské činnosti pro Řídící orgán, Národní orgán a Auditní orgán při realizaci programu
Požadujeme vysokoškolské (Bc.) nebo srovnatelné vzdělání – přednostně v ekonomické nebo sociální oblasti, znalost německého a českého jazyka (slovem i písmem) a dobrou znalost práce na PC (MS Office). Očekáváme vlastní iniciativu, organizační schopnosti, dobrou schopnost jednání s lidmi a schopnost práce v týmu. Znalosti česko-bavorského příhraničí, problematiky strukturálních fondů EU, práva EU a praxe v oblasti veřejné správy jsou výhodou.

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou – nejdříve na jeden rok s možností prodloužení až do konce programového období. Místem výkonu práce je Bayreuth (Bavorsko) a pracovní poměr bude uzavřen podle německého práva. Platový tarif se řídí podle německé tarifní smlouvy pro státní správu (Tarifvertrag für den öffentlichen Dienst der Länder, TV-L). Zkušební doba činí 6 měsíců.

Pracovní místo je možné obsadit dvěma zaměstnanci na částečný úvazek, pokud bude prostřednictvím sdílení pracovního místa zajištěno celodenní plnění úkolů.

Toto pracovní místo je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Osoby se změněnou pracovní schopností jsou dle § 98 SGB IX (německý zákoník o sociálním zabezpečení) pro toto místo taktéž vítány a při stejných schopnostech budou upřednostňovány.

Vaše písemné nabídky včetně podkladů (motivační dopis, životopis s fotografií a relevantní vysvědčení – nejvyšší dosažené vzdělání a související kurzy) prosím zasílejte v německém jazyce do 29. 8. 2009 na adresu: Regierung von Oberfranken, Personalstelle, Ludwigstraße 20, 95444 Bayreuth, Německo. Požadované dokumenty prosím zasílejte pouze v kopii, zaslané materiály se nebudou vracet.

Soubory ke stažení