Jste zde: Úvodní strana > Novinky > INFO DAY a PARTNER CAFÉ v Bruselu 16. září

INFO DAY a PARTNER CAFÉ v Bruselu 16. září

12.08.2009:
Program ESPON organizuje v souvislosti se současnou výzvou 16. září 2009 v Bruselu informační den (Info Day) společně s Partner Café.
V průběhu informačního dne budou představeny nové výzvy k návrhům a vyjádření zájmu pro potenciální projektové partnery programu. Výzvy, jejichž uzávěrka je 11. Listopadu t.r., budou vyhlášeny k datu této akce, tedy 16. Září 2009. Na Info dni představí Evropská komise a představitelé švédského předsednictví EU politické požadavky související s budoucími výsledky programu ESPON.

Účelem této akce je:

·         Podpora vyhlášení nových výzev k návrhům a vyjádření zájmu o účast v jednotlivých projektech včetně nových finančních možností a podmínek pro přihlášení.
·         Podpora tvorby síťového partnerství mezi potenciálními projektovými partnery a povzbuzení k novým projektům jako hlavní téma akce. Více informací zde    .
Odpolední ESPON Partner Café     je zaměřeno na otevřenou diskusi potenciálních projektových partnerů. Jde o příležitost vytvořit nadnárodní projektové skupiny, schopné předložit společný návrh k účasti na projektech programu ESPON. Zároveň jde o příležitost diskutovat s představiteli zainteresovaných subjektů (stakeholders) o společných tématech v rámci Priority 2 (Cílené analýzy). Zde     najdete instituce, které již využily příležitost být zahrnuty do seznamu potenciálních projektových partnerů.
Uzávěrka přihlášek na Info Day a Partner Café je 10. září 2009 v 15 hodin. Registrační on-line formulář je k dispozici zde    .