Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Informační den a pomocné materiály pro ...

Informační den a pomocné materiály pro žadatele v první výzvě programu ESPON 2013

27.02.2009: Žadatelé mohou do 22. března 2008 podávat návrhy projektů v rámci první výzvy vyhlášené programem ESPON 2013. Program se zaměřuje na výzkum evropského území a jeho rozvojových potenciálů. Pro uchazeče na účast v projektu je připravena řada akcí pro usnadnění přípravy žádosti.
Informační den

Pro žadatele v rámci priorit 1, 2 a 3 (Aplikovaný výzkum územního rozvoje, Cílená analýza založená na poptávce uživatelů, Vědecká základna a nástroje). připravila Koordinační jednotka v Lucembursku informační den, kde jim budou zodpovězeny jejich dotazy. Informační den se uskuteční 26. února 2008 v Esch-sur-Alzette (Lucembursko) v sídle Koordinační jednotky ESPON. Ukončení registrace pro tuto akci je 21. února 2008, maximální počet účastníků je 35. Bližší informace a registrační formulář jsou uvedeny na oficiálních stránkách programu    .

Zveřejnění prezentací z vyhlášení výzvy

Na oficiálních stránkách programu     si také můžete stáhnout prezentace, které byly předneseny na akci spojené s oficiálním vyhlášením první výzvy. Prezentace informují o programu ESPON 2013, o projektech v první výzvě a o pravidlech podávání žádostí.

Informace Národního koordinátora v ČR

Českým zájemcům o účast v některém z projektů ESPON nabízí individuální konzultace a pomoc také Národní koordinátor. Těšíme se na Vaše dotazy.