Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Seminář pro žadatele k 5. výzvě v IROP ...

Seminář pro žadatele k 5. výzvě v IROP „Vysoce specializovaná péče v oblasti onkogynekologie a perinatologie“ , Praha, 3. 11. 2015

19.10.2015: Dne 3. listopadu 2015 se v Praze uskuteční seminář pro žadatele k 5. výzvě „Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“, která byla vyhlášena dne 24. září 2015 v rámci Specifického cíle 2.3 „Rozvoj infrastruktury pro poskytování zdravotních služeb a péče o zdraví“ Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).
 Řídicí orgán IROP Vás tímto zve na seminář k 5. výzvě „Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“ v rámci specifického cíle 2.3 Vysoce specializovaná péče v oblastech onkogynekologie a perinatologie“, na kterém budete detailněji seznámeni  s podporovanými aktivitami, postupem při podání žádosti o podporu, systémem hodnocení projektů či podmínkami nastavení veřejných zakázek. Budou Vám také sděleny informace o dalších plánovaných výzvách v rámci tohoto specifického cíle, a to „Zvýšení kvality návazné péče“ a „Deinstitucionalizace psychiatrické péče“. Více informací, program a přihlašovací formulář na seminář v Praze naleznete zde.