Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Integrovaný operační program představil ...

Integrovaný operační program představil své přínosy

10.12.2015: V Praze se dnes uskutečnila Výroční konference Integrovaného operačního programu (IOP). Konference se zaměřila na bilanci přínosů Integrovaného operačního programu (IOP), zkušenosti z realizace integrovaných nástrojů sloužící pro soustředěnou podporu rozvoje měst a představila i nástupnický Integrovaný regionální operační program (IROP).
Účastníci konference se dozvěděli o konkrétních přínosech a úspěšných projektech Integrovaného operačního programu od odborníků z ministerstva pro místní rozvoj a některých krajů a měst. O projektech mluvili přímo jejich realizátoři např. zástupci Národního památkového ústavu (projekt Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži) nebo Krajské nemocnice Liberec (projekt Krajská nemocnice Liberec – Heliport).

Integrované nástroje byly významnou součástí už Integrovaného operačního programu. V nové podobě, která možnosti jejich využití ještě rozšířila, začínají fungovat také v nástupnickém Integrovaném regionálním operačním programu (IROP),” uvedla k tématu konference ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Prezentace z konference jsou k dispozici na www.dotaceeu.cz/IOP
Sledovat online přenos z konference jste mohli na Twitteru zde: https://twitter.com/mistnirozvoj