Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Mimořádné číslo newsletteru IOP pod lupou

Mimořádné číslo newsletteru IOP pod lupou

18.01.2012: Řídicí orgán IOP vydává speciální číslo IOP pod lupou zaměřeného na úspěšné projekty podpořené Integrovaným operačním programem.
Toto číslo je ohlédnutím za naší prací, ale především prací realizátorů projektů, tudíž možná i mnohých z Vás. S některými projekty jste se už mohli setkat na stránkách předchozích newsletterů, o některých informujeme poprvé. Nenaleznete zde rozdělení článků do již tradičních rubrik, ale v souladu s novou koncepcí publicity programu a s ohledem na mimořádné vydání jsme se rozhodli texty rozdělit do pěti tematických oblastí – bezpečný, kulturní, zdravý, aktivní a moderní život. Pro každou oblast jsme vyčlenili jednu dvojstránku, která je označena ikonou. Máte tak možnost zhodnotit, co se povedlo zrealizovat od spuštění programu roku 2007 v daných tématech.

Vážení čtenáři, přejeme Vám příjemné čtení a po celý rok hodně úspěchů ve Vaší práci a pohodu v osobním životě. Společně si přejme co nejvíce úspěšně realizovaných projektů, které kromě ekonomických efektů obohatí náš život.