Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Natoč chytrý úřad a vyhraj!!

Natoč chytrý úřad a vyhraj!!

16.10.2013: Zapojte se do soutěže s odborem strukturálních fondů Ministerstva vnitra. Natočte krátké video a vyhrajte čtečky e-knih Amazon Kindle a další ceny. Soutěž probíhá až do 6. prosince.

Jak vy sami vidíte modernizaci úřadů v Česku, co vám nejvíce ulehčuje komunikaci s úřady a jak? Je to Czech POINT s úředními výpisy na jednom jediném místě, odesílání dopisů přes datové schránky zdarma nebo některý ze stovek malých regionálních projektů, jehož výhody využíváte ve vašem kraji? Právě pro vás je zde soutěž odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra Natoč „chytrý“ úřad a vyhraj!
 

Pokud patříte mezi pokrokové občany, kteří využívají moderní technologie, aby se zbavili stohů papírových dokumentů, stresu z nedoručení doporučené zásilky nebo front na úřadech, natočte o tom krátké video. Můžete vyhrát nejen zajímavé ceny, ale také inspirovat občany, kteří výhody elektronizace na úřadech dosud příliš nevyužívají.
 

Video spoty je možné natáčet na dvě témata:
  • Jak vám „chytré“ úřady využívající moderní technologie ulehčují život?
  • Jak si vy osobně představujete přátelský a „chytrý“ úřad budoucnosti?
    

Své video spoty o délce minimálně 6 a maximálně 45 sekund sdílejte na sociálních sítích YouTube, Facebook, Twitter, Vine nebo Instagram, registrujte se na webu Odboru strukturálních fondů www.osf-mvcr.cz     a ve videogalerii vložte odkaz na sdílené video.

Dvě nejlepší videa vybere odborná porota na základě kreativity, vtipu a kvality zpracování, jednoho vítěze určí návštěvníci webových stránek svými hlasy. Vítězové obdrží čtečky e-knih Amazon Kindle, poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup e-knih a balíček propagačních předmětů.

Soutěž trvá od 30. září 2013 do 6. prosince 2013. Bližší informace k soutěži naleznete na odkaze http://www.osf-mvcr.cz/o-soutezi    .