Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Vyšlo čtvrté letošní číslo newslettru ...

Vyšlo čtvrté letošní číslo newslettru IOP pod lupou

21.11.2013: Právě vychází poslední letošní číslo newsletteru IOP pod lupou, které přináší aktuální informace o dění v Integrovaném operačním programu a připomíná hlavní události a úspěšné projekty IOPu v roce 2013.
Podíváme se do Obrnic: tam se s pomocí projektu IOP podařilo nastoupit cestu k lepšímu začlenění vyloučené komunity na místním Velkém a Malém sídlišti. Do čísla jsme dále zařadili článek o ostravské aule Gong, která se stala Stavbou roku 2013, a o nově zrekonstruované unikátní synagoze v Nové Cerekvi na Pelhřimovsku. Formou reportáže vám představíme koncert Povodně 2013 – děkujeme! Ten byl velkým poděkováním za to, jak se záchranáři dokázali vypořádat s letošními povodněmi.
Novinkou je příprava dvou nových velkých projektů na doplnění systému prevence a řešení krizových situací jako jsou například povodně. Finanční prostředky v celkovém objemu 2,7 miliardy korun by měli získat policisté a hasiči. V aktuálním čísle newsletteru se dočtete také o dvou právě probíhajících soutěžích a najdete tam aktuální přehled otevřených výzev.

Čtvrté číslo newsletteru IOP pod lupou