Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Zahajujeme soutěž Dejte hlas českým památkám

Zahajujeme soutěž Dejte hlas českým památkám

02.05.2014: Rádi navštěvujete a obdivujete české a moravské zámky, kláštery, muzea nebo industriální památky? Máte oblíbená místa, kam se každoročně vracíte? Ministerstvo pro místní rozvoj připravilo soutěž „Dejte hlas českým památkám“, která bude probíhat od 1. května do 31. srpna 2014.
Na webových stránkách http://www.kvalitazivota.eu/soutez/uvod/     najdete nejenom pravidla soutěže, ale také šestnáct jedinečných památkových projektů, které se postupně obnovují za přispění evropských dotací.

Dejte hlas té, která vás nejvíce oslovila a vyhrajte zajímavé ceny. O přízeň soutěží Litomyšl, Veltrusy, Teplá, Sázava, Valtice, Jindřichův Hradec, Plasy, Kroměříž, Kuks, Vila Stiassni, Vila Tugendhat, Lednice, židovské památky, Vítkovice, Velehrad a Terezín.

Úkolem soutěžících je vybrat si nejoblíbenější projekt a dát mu svůj hlas. Hlasování a účast ve slosování o ceny jsou platné po vyplnění krátkého registračního formuláře.

Na výherce čekají nejen hodnotné ceny, ale také volné vstupenky do Národního centra fotografie a dílny tapisérií v Jindřichově Hradci, individuální prohlídka Květné zahrady se specialistou na zahradní umění v Kroměříži, vstupenka pro dvě osoby do všech židovských památek z projektu „Deset hvězd“, možnost navštívit objekty poutního místa na Velehradě a v neposlední řadě vstup do průmyslového areálu Vítkovických železáren.

Když se navíc soutěžící podělí o svůj zážitek z českých památek na facebookovém profilu https://www.facebook.com/pages/Integrovan%C3%BD-opera%C4%8Dn%C3%AD-program/221053318009307        , obdrží drobný dárek jako poděkování.