Jste zde: Úvodní strana > ... > O programu > Řízení a monitoring > Monitorovací výbor IOP > Šesté zasedání Monitorovacího výboru IOP

Šesté zasedání Monitorovacího výboru IOP

30.11.2010: Dne 23. listopadu 2010 se uskutečnilo 6. zasedání Monitorovacího výboru Integrovaného operačního programu v hotelu Ambassador, Praha 1. 
Na šestém zasedání Monitorovacího výboru IOP byli členové seznámeni s vývojem programu do 30.9.2010, který je obsažen ve Zprávě o realizaci IOP k 30.9.2010. Zástupci zprostředkujících subjektů prezentovali také pokrok v jednotlivých oblastech intervence.

Ke schválení byly členům předloženy změny hodnotících kritérií v oblastech intervence 1.1, 2.1, 3.1 a 3.4 a evaluační plán IOP na rok 2011.

Monitorovací výbor IOP byl dále informován o plánovaných změnách Programového dokumentu. Zprostředkující subjekty ministerstvo kultury a ministerstvo vnitra přednesly návrhy změn ve svých oblastech intervence. Veškeré změny Programového dokumentu budou schvalovány na jarním 7. zasedání Monitorovacího výboru IOP.

Po skončení zasedání měli členové Monitorovacího výboru IOP možnost si prohlédnout zrealizovaný projekt Policie ČR "Mobilní kontaktní a koordinační centrum".