Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Aktualizace přílohy k pokynům pro české ...

Aktualizace přílohy k pokynům pro české partnery ke kontrole 1. stupně

21.07.2009: Byla provedena aktualizace několika dokumentů/formulářu, které jsou přílohou k pokynům pro české partnery ke kontrole 1. stupně.
Aktualizace se týká těchto příloh:

1)    
byla provedena aktualizace přílohy "Rekapitulace mezd 2008" (list  "rekapitulace“ a list „náhrad za dovolenou"), a to v záhlaví tabulek; výpočtové vzorce se neměnily. Současně ani hlavní dokument Náležitosti dokladování se nemění (č. verze, datum aktualizace) (25/6/09);
 
2)     byla provedena aktualizace přílohy „Rekapitulace mezd 2009“ (list „rekapitulace“ a list „rekapitulace s komentáři“), a to ve výpočtovém sloupci (12) „Odvody soc. a zdrav. poj. – zaměstnavatel (34% z hrubé mzdy)“;
 
3)     byla provedena aktualizace formulářů Finančních zpráv pro programy Central Europe (OP Nadnárodní spolupráce) a Interreg IV C (OP Meziregionální spolupráce). Pro předložení na pobočku použijte aktuální formuláře.

Pokyny pro české partnery ke kontrole 1. stupně a aktualizované přílohy najdete na stránkách CRR (viz odkaz níže). Pokyny i přílohy najdete na stránce úplně dole.

www.crr.cz/index.php