Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Nabídka konzultací pro žadatele OP ...

Nabídka konzultací pro žadatele OP Meziregionální spolupráce

23.02.2009: Společný technický sekretariát programu Meziregionální spolupráce v Lille (Francie) nabízí žadatelům pomoc ve formě aktualizovaných informací na webových stránkách programu a osobních konzultací.

Veškeré informace jsou k dispozici na webových stránkách OP Meziregionální spolupráce (INTERREG IVC): http://www.interreg4c.net/application.html    

Pomoc žadatelům:

  • FAQ

Žadatelé mohou navštívit webovou stránku, kde naleznou odpovědi na často kladené otázky (FAQ) spojené s realizací programu Meziregionální spolupráce. Tato stránka je pravidelně aktualizována. Pokud žadatelé nenaleznou odpověď, mohou přímo kontaktovat Společný technický sekretariát     prostřednictvím emailu, nebo telefonu.

  • Formulář pomoci projektům

Žadatelé mohou získat zpětnou vazbu na obsah a návrh projektu, pokud vyplní formulář     a zašlou ho elektronicky na adresu info@interreg4c.net. Pracovníci Společného technického sekretariátu se budou snažit odpovědět co nejdříve.

  • Individuální konzultace

Individuální konzultační dny pro žadatele - vedoucí partnery budou orgnizovány v Lille (Francie) ve dnech:
  • 17. října 2007
  • 25. října 2007
  • 8. listopadu 2007 (pouze odpoledne)
  • 9. listopadu 2007

Každá konzultace bude trvat 45 minut a jsou výhradně rezervovány pro žadatele OP Meziregionální spolupráce. Žadatelé mohou přijít se svými vlastními konzultanty. Detailní informace o registraci na tyto konzultace jsou k dispozici na webové stránce: http://www.interreg4c.net/application.html#_222    

Konzultační dny v Lille jsou možné pro žadatele z celé Evropy. Od poloviny listopadu budou připraveny další termíny konzultací organizované Informačními místy v Lille, Rostocku, Valencii a Katowicích. Podrobné nformace budou publikovány na webovýc stránkách programu.