Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Národní informační den pro zájemce o ...

Národní informační den pro zájemce o projekty

23.10.2009: Dne 23. listopadu se v Praze uskuteční Národní informační den pro zájemce o realizaci projektů v rámci programu INTERREG IVC. Seminář je pořádán Ministerstvem pro místní rozvoj, které plní roli Národního koordinátora programu INTERREG IVC a Informačním místem INTERREG IVC pro zónu Východ v polských Katovicích.

Seminář bude organizován při příležitosti vyhlášení 3. výzvy programu INTERREG IVC, která je předběžně plánována na 9. prosince 2009 až 5. března 2010. Zaměření semináře bude výlučně na „kapitalizační projekty“, jako jediný možný typ projektu pro 3. výzvu. V rámci semináře budou představeny upravené podmínky pro 3. výzvu, jednotlivé priority programu, podmínky partnerství, včetně účasti řídících orgánů hlavních programů strukturálních fondů. Dále budou vysvětleny požadavky na tzv. „Akční plán“, jako jeden z hlavních výstupů kapitalizačních projektů. Budou také představeny některé z kapitalizačních projektů schválených v rámci 1. výzvy a zkušenosti českých projektových partnerů s jejich realizací.

Budete-li mít zájem se semináře zúčastnit, odešlete prosím nejpozději do středy 18. listopadu email na adresu pavel.lukes@mmr.cz s vašimi kontaktními údaji a názvem instituce.

Předběžný program semínáře naleznete zde: Předběžný program NID INTERREG IVC (doc - 476,00 KB) 

Pozvánku na seminář naleznete zde: Pozvánka na NID INTERREG IVC (doc - 205,00 KB)