Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Národní informační den programu INTERREG ...

Národní informační den programu INTERREG IVC v České republice

20.12.2010: Dne 13. ledna 2011 bude Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Jihomoravským krajem a IP EAST INTERREG IVC, při příležitosti vyhlášení 4. výzvy, organizovat v Brně Národní informační den programu INTERREG IVC.
Dne 1. prosince 2010 byla vyhlášena 4. výzva (poslední) programu INTERREG IVC. Možnost předkládat projektové žádosti potrvá až do 1. dubna 2011. Národní informační den Vám poskytne aktuální informace o požadavcích na projekty a projektové partnery v rámci 4. výzvy a zároveň i specifika samotné 4. výzvy. Kromě základních informací o programu a o přípravě projektové žádosti, budou během semináře prezentovat své zkušenosti čeští projektoví partneři a zároveň i zástupce Centra pro regionální rozvoj, které je zodpovědné za kontrolu 1. stupně v České republice (každý schválený projekt musí projít kontrolou 1. stupně). Semináře se bude účastnit i zástupce Informačního místa programu INTERREG IVC z Katovic (IP EAST INTERREG IVC). Při této příležitosti budete moci se zástupcem IP EAST INTERREG IVC konzultovat svůj projektový záměr. Zájemce o konzultace prosím o vyplnění Project Assistance Form, který je přiložen níže.

Seminář se uskuteční 13. ledna 2011 v Brně v prostorách krajského úřadu Jihomoravského kraje. 

Všichni zájemci o účast musí vyplnit registrační formulář a zaslat ho nejpozději do 10. ledna 2011 na email: pavel.lukes@mmr.cz. Všem registrovaným bude následně zaslán předběžný program semináře. Většina prezentací bude v českém jazyce, prezentace zástupce Informačního místa Východ - IP EAST INTERREG IVC bude v anglickém jazyce.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Pozvánka na NID IVC Brno 13.1.2011 (doc - 205,00 KB)

Registrační formulář NID IVC Brno 13.1.2011 (doc - 262,50 KB)

Project Assistance Form (doc - 160,50 KB)