Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Projekt Innovation for Welfare

Projekt Innovation for Welfare

09.02.2011: Projekt Innovation for Welfare (ve zkratce I4W) byl schválen v rámci 1. výzvy programu INTERREG IVC. Jedná se o tříletý projekt typu "miniprogram" zaměřený na zefektivnění zdravotní a sociální péče (sociálních služeb) při využití zkušeností v této oblasti z ostatních evropských států.
Jedná se o projekt, v kterém jsou zastoupeni partneři z Nizozemí, Rakouska, Itálie, Španělska, Estonska a České Republiky. Hlávním partnerem v projektu za Českou republiku je Regionální rozvojová agentura jižních Čech, RERA, a.s. V rámci projektu I4W vyhlašuje každý hlavní partner ve svém regionu výzvy na předkládání tzv. subprojektů na realizaci dílčích částí projektu. V současné době bylo schváleno 8 subprojektů a partneři z region NUTS II Jihozápad (Jihočeský a Plzeňský kraj) jsou zastoupeni v 5 z nich.

Výstupy projektu I4W a jeho subprojektů jsou určeny především pro nemocnice, zařízení pro seniory a jiná zdravotní a sociální zařízení jako nemocnice a rehabilitační centra.

Více informací o projektu I4W a jeho subprojektech naleznete v přiloženém dokumentu.

Innovation for Welfare (pdf - 363,31 KB) 

Pro více informací navštivte stránky projektu www.innovation4welfare.eu     nebo stránky Regionální rozvojové agentury jižních Čech www.rera.cz     .