Jste zde: Úvodní strana > Novinky > V rámci 1. výzvy programu Meziregionální ...

V rámci 1. výzvy programu Meziregionální spolupráce (INTERREG IVC) byly schváleny kapitalizační proj

23.02.2009: Ve čtvrtek 24. dubna 2008 schválil Monitorovací výbor na svém zasedání ve slovinské Lublani šest kapitalizačních projektů přihlášených v 1. výzvě OP Meziregionální spolupráce (Interreg IVC).

Výběr kapitalizačních projektů

V rámci 1. výzvy programu Meziregionální spolupráce (INTERREG IVC), která trvala od 21. září 2007 do 15. ledna 2008, bylo předloženo celkem 492 projektových žádostí, z nichž bylo pouze 13 kapitalizačních. Z těchto projektů bylo nakonec vybráno šest, které splnily kritéria způsobilosti a kvality. Čeští partneři jsou zapojeni ve třech vybraných kapitalizačních projektech, RAPIDE (Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s.), PIKE (Olomoucký kraj) a ICHNOS PLUS (Kraj Vysočina).

Výběr regionálních projektů

Regionální projekty předložené v rámci 1. výzvy programu Meziregionální spolupráce INTERREG IVC budou schvalovány v září 2008.

Více informací o schválených kapitalizačních projektech můžete získat na webových stránkách programu Meziregionální spolupráce (INTERREG IVC)    , která je v anglickém jazyce v sekci "News".