Jste zde: Úvodní strana > O soutěži > Kde získat pomoc

Eurocentra – pomoc na dosah

Než se pustíte do práce na projektu, poraďte se nejprve s pracovníkem Eurocentra. Eurocentra (EC) jsou informační místa, kam se můžete obracet s vašimi dotazy týkajícími se Evropské unie. Poskytují informace o EU pro širokou i odbornou veřejnost, nabízejí informační materiály a řadu dalších služeb pro zájemce o poznání Evropské unie a aspektů členství České republiky v EU.
Eurocentra informují o Evropské unii, tedy i o fondech EU. Naleznete je v každém krajském městě a jejich koordinátoři jsou připraveni poradit vám při přípravě projektu. Doporučujeme vám projekt pravidelně konzultovat. Ušetříte si tak čas i námahu. Informace o Eurocentrech jsou k dispozici na stránkách www.eurocentra.cz    .

S čím se můžete na Eurocentrum obracet?

  • konzultace tématu projektu
  • seznámení s pravidly soutěže
  • vysvětlení neznámých pojmů
  • informace o fondech EU
  • úprava projektu podle operačních programů
  • pravidelné konzultace
  • odevzdání hotového projektu
  • informace o regionálním a celostátním kole soutěže
Doporučujeme vám projekt pravidelně konzultovat. Ušetříte si tak čas i námahu.

Pozvěte Eurocentrum do školy

Během, září, října a listopadu mohou EC uspořádat semináře o soutěži a o fondech EU na středních školách, kde se dozvíte spoustu užitečných informací i odpovědi na vaše dotazy. Chcete-li, aby se seminář uskutečnil také na vaší škole, kontaktujte koordinátora nejbližšího Eurocentra. Pokud nebude možné upořádat seminář přímo na škole, domluvte si soukromou konzultaci.

Kontakty Eurocenter

Krajské město E-mail Telefon
Praha eurocentrum.praha@euroskop.cz 733 674 849
Brno eurocentrum.brno@euroskop.cz 731 681 630
Ostrava eurocentrum.ostrava@euroskop.cz 734 439 861
Plzeň eurocentrum.plzen@euroskop.cz 377 946 007
Liberec eurocentrum.liberec@euroskop.cz 485 100 937
Olomouc eurocentrum.olomouc@euroskop.cz 585 204 567
Ústí nad Labem eurocentrum.ul@euroskop.cz 475 657 690
Hradec Králové eurocentrum.hk@euroskop.cz 495 817 877
České Budějovice eurocentrum.cb@euroskop.cz 731 681 631
Pardubice eurocentrum.pardubice@euroskop.cz 466 610 110
Zlín eurocentrum.zlin@euroskop.cz 577 522 861
Karlovy Vary eurocentrum.kv@euroskop.cz 354 222 523
Jihlava eurocentrum.jihlava@euroskop.cz 731 432 542