Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Národní informační den programu CENTRAL ...

Národní informační den programu CENTRAL EUROPE

26.03.2010: Při příležitosti vyhlášení 3. výzvy programu CENTRAL EUROPE bude Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Jihomoravským krajem a Společným technickým sekretariátem programu organizovat dne 12.4. 2010 v Brně Národní informační den programu Nadnárodní spolupráce CENTRAL EUROPE.
Seminář je určen všem zájemců o program CENTRAL EUROPE, kteří uvažují o předložení projektové žádosti v rámci 3. výzvy. V rámci semináře budou představena specifika 3. výzvy, důležité informace o přípravě projektové žádosti, včetně rozpočtu projektu a financování.
Součástí programu bude také uvedení statistiky předešlých výzev a přehled očekávaných událostí. Zároveň budou představeny informace k plánované tzv. "strategické výzvě".

Semináře se zúčastní i zástupce Společného technického sekretariátu z Vídně.

Zástupci CRR také poskytnou základní údaje o systému kontroly 1. stupně v České republice a o problematice veřejných zakázek.

Seminář se uskuteční 12.4. 2010 v Brně v jednacím sále zastupitelstva Jihomoravského kraje, budova Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Žerotínovo nám. 3/5, III. patro

Zájemce o účast na semináři prosíme o vyplnění přiloženého registračního formuláře a jeho zaslání na emailovou adresu tkater@mmr.cz  nejpozději do 9.4. 2010.

Předběžný program Národního informačního dne (doc - 663,00 KB)

Registrační formulář (doc - 386,00 KB)

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně programu CENTRAL EUROPE se obracejte na:

Mgr. Terezu Tkadlečkovou (tel: 234 154 016, email: tkater@mmr.cz)

nebo

Ing. arch. Stellu Horváthovou (tel: 234 154 414, email: horste@mmr.cz)
 

Prezentace, které zazněly na semináři N.I.D. OP Central Europe naleznete v přiloženém souboru:

CENTRAL EUROPE CZ info day 2010_04_12 WR (zip - 8,72 MB)