Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Seminář o kontrole 1. stupně pro ...

Seminář o kontrole 1. stupně pro programy INTERREG IVC, CENTRAL EUROPE a ESPON 2013

06.01.2010: Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj (CRR) organizuje dne 2. února 2010 seminář o kontrole 1. stupně.

Seminář je určen všem českým projektovým partnerů, kteří se účastní schválených projektů v rámci programu INTERREG IVC a programu CENTRAL EUROPE. Seminář je také určen partnerům z programu ESPON 2013, kteří jsou součástí předložených projektových žádostí v rámci 3. výzvy.

Na semináři bude prezentována aktuální dokumentace potřebná pro kontrolu 1. stupně, včetně náležitostí dokladování, způsobilosti výdajů, reportování a kontrole na místě. 

Část semináře bude také věnována zadávání zakázek malého rozsahu a výběru dodavatele podle zákona 137/2006 Sb. a samozřejmě i zkušenostem z praxe.

Seminář se uskuteční dne 2. února v Praze v prostorách Nadace pro rozvoj architektury a stavebnictví - ABF,  Václavské náměstí 31, Praha 2.

Program semináře (doc - 360,00 KB)

Zájemci o účast/registraci na semináři musí nejpozději do 25. ledna 2010 zaslat své kontaktní údaje na email: pavel.lukes@mmr.cz