Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Seminář o přípravě projektových žádostí ...

Seminář o přípravě projektových žádostí - Project Development Seminar

22.12.2009: Ve dnech 1. a 2. února 2010 se v Praze uskuteční seminář o přípravě projektových žádostí organizovaný Ministerstvem pro místní rozvoj, které plní funkci Národního koordinátora a Národního kontaktního místa programu CENTRAL EUROPE.

The Czech NCP of the CENTRAL EUROPE programme, hosted by Ministry for Regional Development of the Czech Republic, organises the Project Development seminar to be held on 1st-2nd February 2010 in Prague. 

Související témata

Při příležitosti nadcházející 3. výzvy OP CENTRAL EUROPE bude ve dnech 1. a 2. 2. 2010 v Praze organizován seminář o přípravě projektových žádostí. Seminář je prioritně určen pro potenciální vedoucí partnery z ČR. Dle kapacitních možností se semináře mohou účastnit i ostatní potenciální zájemci o účast v programu.

Zájemci se musí předem registrovat emailem na adresu: tkater@mmr.cz , kde uvedou své kontaktní údaje (jméno, email, telefon a instituci) a preferovaná témata/dotazy k diskuzi, a to nejpozději do 15. ledna 2010.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Mgr. Terezu Tkadlečkovou (tel: +420 234 154 016, email: tkater@mmr.cz).

Program semináře: Program (doc - 720,00 KB)

EN version:
With regards to the 3d call of the CENTRAL EUROPE programme, the Ministry for Regional Development
will organise the Project Development seminar in Prague on 1st-2nd February 2010. The seminar is prepared primarily for Lead applicants from the Czech Republic. The participation of other applicants depends on the space availability.

Participants are kindly asked to register via email: tkater@mmr.cz. The registration must include contact details (name, email, phone, institution) and prefered topics/questions of interest. The registration has to be sent by the January 15th, 2010.

In case of any other questions, contact Ms Tereza Tkadleckova (tel: +420 234 154 016, email: tkater@mmr.cz).

Programme - see enclosure.