Jste zde: Úvodní strana > Novinky > Vyhlášena 3. výzva programu CENTRAL EUROPE

Vyhlášena 3. výzva programu CENTRAL EUROPE

22.03.2010: V rámci OP Nadnárodní spolupráce CENTRAL EUROPE byla vyhlášena 3. výzva pro předkládání projektových žádostí.
Výzva byla vyhlášena 15. března a možnost předkládat projektové žádostí potrvá až do 7. května 2010. Projekty mohou předkládat všechny veřejné, veřejnoprávní a soukromé instituce, které mají své sídlo na území, které pokrývá program CENTRAL EUROPE.

Všichni zájemci o účast v projektu v rámci programu CENTRAL EUROPE by si měli prostudovat programové dokumenty, zvláště manuál pro žadatele a instrukce pro vyplňování formuláře žádosti, které jsou součástí balíčku pro žadatele. Všechny dokumenty jsou v anglickém jazyce.

Manuál pro žadatele - 3.výzva (pdf - 2,10 MB)

Balíček pro žadatele - 3.výzva (zip - 8,21 MB)

Po oficiálním vydání dokumentů pro 3. výzvy byly ještě Řídícím orgánem provedeny určité změny v textu manuálu pro žadatele. Jedná se o problematiku sdílených výdajů. Pro 3. výzvu není možné, aby partneři využili možnost sdílet některé výdaje. V přiloženém dokumentu najdete seznam změn.

shrnutí úprav manuálu pro žadatele (pdf - 34,33 KB)

Více informací o programu Nadnárodní spolupráce CENTRAL EUROPE, specifikách 3. výzvy a programových dokumentech naleznete na webových stránkách programu.